اخبار

صفحات خاص » اخبار » دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان به جمع مشتريان ايده پرداز پيروز پيوست...

دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان به جمع مشتريان ايده پرداز پيروز پيوست...

دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان در تابستان 1393باخريد نرم‌افزار ثبت نام دانشجويان جديد الورود به جمع مشتريان ايده پرداز پيروز پيوست.

در حال حاضر متقاضيان ورود به دانشگاه ها پس از پذيرش و سنجش توسط سازمان سنجش آموزش كشور، مركز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، آزمون هاي متمركز و نيمه متمركز داخلي دانشگاه ها به حوزه هاي خدمات آموزشي دانشگاه ها معرفي مي گردند. اين فرآيندها در فصول مختلف آموزشي صورت مي پذيرد. نرم افزار ثبت نام الكترونيكي دانشجويان با هدف ثبت نام از داوطلبان كه در اقصي نقاط ميهن اسلامي ساكن مي باشند، طراحي و ارائه گرديده است تا ضمن كاهش مراجعه ايشان به دانشگاه ها از اتلاف وقت ايشان ممانعت بعمل آيد و صرفه جويي چشمگيري در هزينه هاي خانواده ايشان را موجب گردد.


دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان هرمزگان
از جمله دانشگاههاي علوم پزشكي است كه پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران تاسيس شده است. سابقه فعاليت هاي آموزشي اين دانشگاه به تاسيس مجموعه آموزشي و پژوهشي هرمزگان در سال توسط سازمان منطقه اي بهداري استان هرمزگان باز مي گردد. اين مجموعه در مورخ 9/11/65 وزير محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به دانشكده پرستاري و مامايي تغيير نام يافت و در همان سال با پذيرش 98 دانشجو در رشته هاي پرستاري و مامايي به فعاليت خود ادامه داد. از سوي ديگر، دانشكده پزشكي بندرعباس نيز در تاريخ 1 /12/1365در نتيجه تلاش و زحمات بي شائبه مقامات وقت دانشگاه و استان تاسيس گرديد و فعاليت آموزشي خود را با پذيرش 140 دانشجوي پزشكي آغاز نمود.هم اكنون اين دانشگاه با برخورداري از مكانهاي مناسب، تجهيزات نوين و نيروي انساني فداكار و كارآمد به تربيت دانشجويان زبده در حيطه علوم پزشكي و ارائه طيف وسيعي از خدمات بهداشتي و درماني در سطح استان هرمزگان مبادرت دارد

آدرس: تهران- سه راه طالقانی شریعتی - ابتدای خواجه نصیر غربی - ساختمان عماد -
پلاک302 - واحد10
تلفن: 7-77643586-021